У голови Берегівської РДА новий заступник – Єва Василівна Данич

Голова райдержадміністрації Ігор Вантюх провів нараду із керівниками структурних підрозділів РДА. Він представив колективу своїх заступників.

– Першим заступником залишається Матій Віталій Омелянович. Він займатиметься економічними питаннями та розвитком цифровізації. Новим заступником Берегівської РДА призначено Данич Єву Василівну. Єва Василівна керуватиме гуманітарною сферою. Вона має вже має такий досвід на аналогічній посаді у Виноградівській РДА. Керівником апарату райдержадміністрації залишається Терлецька Нелі Вікторівна. Держслужбовці райдержадміністрації продовжують працювати згідно посадових обов’язків.

Законопроєкт про “національні спільноти”: неякісний товар у гарному пакуванні

Однією з умов, дотримання яких Європейська комісія вимагає для збереження статусу України як кандидата на вступ до ЄС, є завершення “реформи правової бази для національних меншин”. Ідеться про ухвалення нового закону про національні меншини, який має замінити застарілий і по суті недієвий закон від 1992 року.

Етноспільноти підтримують якнайшвидший вступ України до ЄС

21 липня у будівлі Міністерства культури та інформаційної політики України відбулася консультаційна зустріч з етноспільнотами України Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка, першого заступника Міністра Ростислава Карандєєва та Голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) Олени Богдан. Зустріч пройшла в кросформаті (офлайн та онлайн).