Угорський демократичний союз України та його партія, Угорська демократична партія України (Демократична партія угорців України), зосередили свою діяльність на загальному юридичному та адвокатському представництві угорців в Україні. Завдяки нашому індивідуальному членству ми присутні в 19 областях України, але левова частка нашої діяльності здійснюється тут, на нашій батьківщині, Закарпатті. Тут, завдяки вашій підтримці та довірі, наші представники присутні скрізь, від сіл через міста до обласної ради, і працюють над тим, щоб зробити Закарпаття більш придатним для життя регіоном, котрий буде привабливий для всіх. Завдяки нашим організаціям та активістам ми зробили великий внесок у процвітання угорців на їх батьківщині, в реалізацію їх культурних, освітніх, соціальних та інших програм. Наша асоціація приділяє особливу увагу збереженню та розвитку освіти рідною мовою, яскравим прикладом чого є угорський факультет, створений в Ужгородському національному університеті більше десяти років тому, який вже закінчили сотні професіоналів.

За винятком екстремізму, наша асоціація має місце під егідою всіх політичних тенденцій, що мають важливе значення для процвітання угорців на їх батьківщині. Ми ніколи не були організацією дезінтеграції та обміну. Навпаки! Цього року, як і в попередні роки, ми вжили заходів для створення єдності угорців на Закарпатті. Не від нас залежить, що наші угорці упустили історичну можливість представляти себе в органах місцевого самоврядування в більшості.

доктор Ласлов Зубанич, голова UMDSZ
доктор Шандор Шпеник, голова Угорської національної ради України

Керівництво Демократичної партії угорців України

Зубанич Л.Л., в. о. голови партії, член Політичної Ради
Шпеник О. О., заступник голови, член Політичної Ради
Біров Л. Б., заступник голови, член Політичної Ради

Баканчош Л. Л., член Політичної Ради
Петнегазі Д. С., член Політичної Ради
Дома І. Ж., член Політичної Ради
Кочіш М. І., член Політичної Ради
Сюч П. Ф. член Політичної Ради
Данич Є.В., член Політичної Ради
Гайдош І. Ф., член Політичної Ради
Товт В. В., член Політичної Ради
Вереш П. Г., член Політичної Ради
Сані Б. Ш., член Політичної Ради
Амбруш П. О., член Політичної Ради
Ковтун Й.В., член Політичної Ради
Товт М.М., член Політичної Ради
Кевсегі Е. З., член Політичної Ради

ОБЛАСНІ ОСЕРЕДКИ ДПУУ

Вінниця · Дніпро · Житомир · Запоріжжя · Івано-Франківськ · Київ · Кропивницький ·  Луцьк · Львів · Миколаїв · Одеса · Полтава · Рівне · Суми · Тернопіль · Ужгород · Харків · Херсон · Хмельницький · Черкаси · Чернівці · Чернігів