Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека поповнилась угорськими книгами.

Сьогодні до Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки з цінними подарунками завітав Атілла Сікора, голова правління Хмельницької регіональної спілки угорців імені Святого Іштвана.
Бібліотеці презентовно ряд книг про Угорщину та угорською мовою, плакати і атрибутику, прапори Євросоюзу та Угорщини.
Згадували про участь товариства у заходах бібліотеки, подаровані раніше книги, якими користуються читачі.
Обговорили напрямки подальшої співпраці в інформуванні громадян про історію та культуру цієї європейської країни, популяризації творчості її видатних земляків, можливостей біблітечних фондів для вивчення читачами угорської мови та інші.
Дякуємо за цінні подарунки, які будуть у доступі читачів.
Довідково..
У області проживає 92 представники угорської національності.
У фондах відділу літератури іноземнимих мов Хмельницької ОУНБ зосереджено понад 80 видань угорською. Є також видання українською з історії та культури країни, її пам’яток, туристичних та рекреаційних ресурсів, угорська література у перекладах, музика у записах.
Співпраця продовжується в ім’я взаєморозуміння і збагачення культур.

День Другетів уп’яте святкували в Ужгороді

Реконструкція лицарських боїв, різноманітні майстер-класи, тематичні лекції, ярмарок народних ремесел, частування смаколиками – уже вп’яте відзначили День Другетів в Ужгороді. У 2021 році заходи організували

ЧИТАТИ ДАЛІ »

Лицарі Ордену паленчарів

У Мукачеві прийняли перших 8 закарпатських виробників паленки до Лицарського Ордену паленчарів. Посвята вісьмох закарпатських виробників паленки, які стали першими лицарями Закарпатського Лицарського Ордену паленчарів,

ЧИТАТИ ДАЛІ »