Вітаємо наших друзів-угорців з Днем Святого Іштвана.

І Угорщина і Україна втратили тисячі людей, які загинули, захищаючи свободу своїх народів від агресії Росії.

Ми пам’ятаємо про всіх, кого знищила Росія.

І знаємо на прикладі Гітлера, що на одній державі такі диктатори не зупиняються. Тому зараз ми захищаємо свободу і України і Європи. За нашу і вашу свободу!

П.С.

– Будапешт-Угорщина-1956. Повстання угорського народу проти комуністичного режиму. Було жорстоко придушено російськими військами, які окупували Угорщину.

– Еріка Селеш. Один з символів угорської революції 1956 р. 15-річна дівчина, яка вступила в загін повстанців, щоб захищати свій народ. Вбита російськими окупантами.

Законопроєкт про “національні спільноти”: неякісний товар у гарному пакуванні

Однією з умов, дотримання яких Європейська комісія вимагає для збереження статусу України як кандидата на вступ до ЄС, є завершення “реформи правової бази для національних меншин”. Ідеться про ухвалення нового закону про національні меншини, який має замінити застарілий і по суті недієвий закон від 1992 року.

Етноспільноти підтримують якнайшвидший вступ України до ЄС

21 липня у будівлі Міністерства культури та інформаційної політики України відбулася консультаційна зустріч з етноспільнотами України Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка, першого заступника Міністра Ростислава Карандєєва та Голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) Олени Богдан. Зустріч пройшла в кросформаті (офлайн та онлайн).