Турнір з петанку “Унгвар 2020”

Щойно пройшов відкритий турнір з петанку Унгвар-2020, яким закарпатські пеанкісти закрили офіційний літній сезон. Турнір відбувся у форматі дуплети (по два гравці в команді)
Переможці та призери переможці отримали справжній “угорський кошик” з різноманітними угорськими національними смаколиками, бо турнір проводився при підтримці Закарпатської обласної організації Демократичної партії угорців України.
Законопроєкт про “національні спільноти”: неякісний товар у гарному пакуванні

Однією з умов, дотримання яких Європейська комісія вимагає для збереження статусу України як кандидата на вступ до ЄС, є завершення “реформи правової бази для національних меншин”. Ідеться про ухвалення нового закону про національні меншини, який має замінити застарілий і по суті недієвий закон від 1992 року.

Етноспільноти підтримують якнайшвидший вступ України до ЄС

21 липня у будівлі Міністерства культури та інформаційної політики України відбулася консультаційна зустріч з етноспільнотами України Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка, першого заступника Міністра Ростислава Карандєєва та Голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) Олени Богдан. Зустріч пройшла в кросформаті (офлайн та онлайн).