Петер Сійярто в Ужгороді зустрівся з міністром МЗС України Дмитром Кулебою

Міністр закордонних справ та зовнішньої економіки Угорщини Петер Сійярто, перебуваючи в Ужгороді, наголосив, що Угорщина допомагає Закарпаттю та Україні у боротьбі з другою хвилею коронавірусної інфекції, свідченням чого є ті 50 апаратів ШВЛ, які високопосадовець передав для 22 закарпатських лікарень.

Завдяки цій допомозі, загальною вартістю у 3 мільйони євро, кожен медзаклад області матиме найсучасніші апарати штучного дихання. Медична система України не була готова до коронавірусу, адже у лікарнях не вистачало захисного спорядження. Результатом цього стало і те, що чверть хворих – лікарі та медперсонал. В Україні за останню добу було зареєстровано 3500 нових випадків зараження, що є дуже високим показником. Після приїзду до Закарпаття Петер Сійярто спершу зустрівся з Міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою, а по обіді взяв участь в урочистому відкритті навчального року у Закарпатському угорському інституті ім. Ф. Ракоці ІІ.

Ноутбуки з Угорщини для проведення дистанційного навчання отримали викладачі Українсько-угорського інституту УжНУ

Українсько-угорський навчально-науковий інститут УжНУ днями отримав велику кількість ноутбуків від благочинної організації IMG Solution Zrt (керівник Габор Сентдьорді). Вони були необхідні для того, аби викладачі інституту мали можливість безперешкодно проводити дистанційне навчання, розповів директор закладу Олександр Шпеник.

ЧИТАТИ ДАЛІ »

Звернення лауреата почесної відзнаки імені Ороня Яноша Віктора Трошкі

21-го березня цього року президія Закордонного відділення Академії наук Угорщини на своєму засіданні присудила Віктору Трошкі Почесну відзнаку імені Ороня Яноша “за вагомий внесок у розвиток науки”.

ЧИТАТИ ДАЛІ »

До Чопської МТГ надійшла гуманітарна допомога з міста Загонь

Чопська міська рада, відділ охорони здоров’я в особі начальника відділу Віктора Курина висловлює щиросердечну подяку міському голові міста Загонь (Угорщина) Ласлові Гельмеці за надану гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів та перев’язувальних матеріалів.

ЧИТАТИ ДАЛІ »