Угорська авіакомпанія Wizz Air надасть безкоштовно 100 тис. квитків для українців-біженців

Про це повідомляє пресслужба Wizz Air у Facebook.

“Wizz Air прагне допомогти українським біженцям дістатися до місця призначення, де б це не було. Ми надаємо 100 000 безкоштовних місць на коротко магістральних рейсах, які вилітають з Польщі, Словаччини, Угорщини та Румунії в березні”, — йдеться у повідомленні.

Ще в компанії повідомили, що багато біженців вже почали переїжджати і можуть опинитися в інших місцях, тому пропонується рятувальний тариф 29,99 євро та 69,99 євро на всі інші рейси.

Бронювати свою подорож можна на https://wizzair.com/#/rescue.

Зокрема, Wizz Air скасувала всі рейси з/в Росію до 26 березня через санкції.

Ноутбуки з Угорщини для проведення дистанційного навчання отримали викладачі Українсько-угорського інституту УжНУ

Українсько-угорський навчально-науковий інститут УжНУ днями отримав велику кількість ноутбуків від благочинної організації IMG Solution Zrt (керівник Габор Сентдьорді). Вони були необхідні для того, аби викладачі інституту мали можливість безперешкодно проводити дистанційне навчання, розповів директор закладу Олександр Шпеник.

ЧИТАТИ ДАЛІ »

Звернення лауреата почесної відзнаки імені Ороня Яноша Віктора Трошкі

21-го березня цього року президія Закордонного відділення Академії наук Угорщини на своєму засіданні присудила Віктору Трошкі Почесну відзнаку імені Ороня Яноша “за вагомий внесок у розвиток науки”.

ЧИТАТИ ДАЛІ »

До Чопської МТГ надійшла гуманітарна допомога з міста Загонь

Чопська міська рада, відділ охорони здоров’я в особі начальника відділу Віктора Курина висловлює щиросердечну подяку міському голові міста Загонь (Угорщина) Ласлові Гельмеці за надану гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів та перев’язувальних матеріалів.

ЧИТАТИ ДАЛІ »