Угорська авіакомпанія Wizz Air надасть безкоштовно 100 тис. квитків для українців-біженців

Про це повідомляє пресслужба Wizz Air у Facebook.

“Wizz Air прагне допомогти українським біженцям дістатися до місця призначення, де б це не було. Ми надаємо 100 000 безкоштовних місць на коротко магістральних рейсах, які вилітають з Польщі, Словаччини, Угорщини та Румунії в березні”, — йдеться у повідомленні.

Ще в компанії повідомили, що багато біженців вже почали переїжджати і можуть опинитися в інших місцях, тому пропонується рятувальний тариф 29,99 євро та 69,99 євро на всі інші рейси.

Бронювати свою подорож можна на https://wizzair.com/#/rescue.

Зокрема, Wizz Air скасувала всі рейси з/в Росію до 26 березня через санкції.

Законопроєкт про “національні спільноти”: неякісний товар у гарному пакуванні

Однією з умов, дотримання яких Європейська комісія вимагає для збереження статусу України як кандидата на вступ до ЄС, є завершення “реформи правової бази для національних меншин”. Ідеться про ухвалення нового закону про національні меншини, який має замінити застарілий і по суті недієвий закон від 1992 року.

Етноспільноти підтримують якнайшвидший вступ України до ЄС

21 липня у будівлі Міністерства культури та інформаційної політики України відбулася консультаційна зустріч з етноспільнотами України Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка, першого заступника Міністра Ростислава Карандєєва та Голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) Олени Богдан. Зустріч пройшла в кросформаті (офлайн та онлайн).