Більш ніж пів мільйона переселенців прибули на Закарпаття

Як повідомляє Закарпатська обласна державна адміністрація, на Закарпаття рятуючись від війни прибули більш ніж пів мільйона вимушених переселенців

Частина з них переїхала до Європи, а інші — знайшли прихисток у нашому регіоні.

«Ніхто не залишився на вулиці, кожного нагодували, обігріли, надали медичну та психологічну допомогу, гарантували безпеку. Ми використовуємо усі наявні майданчики та можливості, якими оперуємо зараз», — наголосив голова ОВА Віктор Микита.

За його словами, ефективне управління на всіх рівнях, титанічна праця тисяч людей по всій області забезпечує виконання завдань, які перед керівництвом області поставили сьогодні держава та обставини.

 

Законопроєкт про “національні спільноти”: неякісний товар у гарному пакуванні

Однією з умов, дотримання яких Європейська комісія вимагає для збереження статусу України як кандидата на вступ до ЄС, є завершення “реформи правової бази для національних меншин”. Ідеться про ухвалення нового закону про національні меншини, який має замінити застарілий і по суті недієвий закон від 1992 року.

Етноспільноти підтримують якнайшвидший вступ України до ЄС

21 липня у будівлі Міністерства культури та інформаційної політики України відбулася консультаційна зустріч з етноспільнотами України Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка, першого заступника Міністра Ростислава Карандєєва та Голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) Олени Богдан. Зустріч пройшла в кросформаті (офлайн та онлайн).