У пріоритеті розвиток туристичної галузі

1 лютого 2021 року відбулося перше виїздне засідання комісії з питань транскордонного співробітництва, туризму та рекреації Закарпатської обласної ради (голова Кіш М.М.) – пише депутат обласної ради, професор Федір Шандор (https://www.facebook.com/tourism.uz.ua).  Місце зустрічі Костринська ТГ, село Вишка, гірськолижний курорт Красія.

Депутати, керівництво управління туризму ЗОДА, керівництво Костринської ТГ, представники поліції, МНС, місцевих підприємців обговорили питання і проблеми з питань безпеки, екології. Без співпраці бізнесу, правоохоронних органів, влади та громад туризму в Костринській ТГ не бути. Ментально не усі готові це розуміти та підтримувати. Попереду у цьому ключі ще багато треба зробити. Успішних кейсів, з яких можна взяти приклад, не так вже і багато, однак взаємодія просто необхідна. Потрібно розуміти, що перешкоджання процесів туризму через блокування бізнесу та нерозуміння громади – дорога у прірву і, відповідно, занепад.

Через місяць зустрінемося – зі сформованою робочою групою над подоланням бар’єрів непорозуміння та спільною метою – безпечним, комфортним, вигідним та сталим туризмом, який наповнює бюджет, дає робочі місця та створює попит на якісні послуги.

 

Законопроєкт про “національні спільноти”: неякісний товар у гарному пакуванні

Однією з умов, дотримання яких Європейська комісія вимагає для збереження статусу України як кандидата на вступ до ЄС, є завершення “реформи правової бази для національних меншин”. Ідеться про ухвалення нового закону про національні меншини, який має замінити застарілий і по суті недієвий закон від 1992 року.

Етноспільноти підтримують якнайшвидший вступ України до ЄС

21 липня у будівлі Міністерства культури та інформаційної політики України відбулася консультаційна зустріч з етноспільнотами України Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка, першого заступника Міністра Ростислава Карандєєва та Голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) Олени Богдан. Зустріч пройшла в кросформаті (офлайн та онлайн).