У пріоритеті розвиток туристичної галузі

1 лютого 2021 року відбулося перше виїздне засідання комісії з питань транскордонного співробітництва, туризму та рекреації Закарпатської обласної ради (голова Кіш М.М.) – пише депутат обласної ради, професор Федір Шандор (https://www.facebook.com/tourism.uz.ua).  Місце зустрічі Костринська ТГ, село Вишка, гірськолижний курорт Красія.

Депутати, керівництво управління туризму ЗОДА, керівництво Костринської ТГ, представники поліції, МНС, місцевих підприємців обговорили питання і проблеми з питань безпеки, екології. Без співпраці бізнесу, правоохоронних органів, влади та громад туризму в Костринській ТГ не бути. Ментально не усі готові це розуміти та підтримувати. Попереду у цьому ключі ще багато треба зробити. Успішних кейсів, з яких можна взяти приклад, не так вже і багато, однак взаємодія просто необхідна. Потрібно розуміти, що перешкоджання процесів туризму через блокування бізнесу та нерозуміння громади – дорога у прірву і, відповідно, занепад.

Через місяць зустрінемося – зі сформованою робочою групою над подоланням бар’єрів непорозуміння та спільною метою – безпечним, комфортним, вигідним та сталим туризмом, який наповнює бюджет, дає робочі місця та створює попит на якісні послуги.

 

Ноутбуки з Угорщини для проведення дистанційного навчання отримали викладачі Українсько-угорського інституту УжНУ

Українсько-угорський навчально-науковий інститут УжНУ днями отримав велику кількість ноутбуків від благочинної організації IMG Solution Zrt (керівник Габор Сентдьорді). Вони були необхідні для того, аби викладачі інституту мали можливість безперешкодно проводити дистанційне навчання, розповів директор закладу Олександр Шпеник.

ЧИТАТИ ДАЛІ »

Звернення лауреата почесної відзнаки імені Ороня Яноша Віктора Трошкі

21-го березня цього року президія Закордонного відділення Академії наук Угорщини на своєму засіданні присудила Віктору Трошкі Почесну відзнаку імені Ороня Яноша “за вагомий внесок у розвиток науки”.

ЧИТАТИ ДАЛІ »

До Чопської МТГ надійшла гуманітарна допомога з міста Загонь

Чопська міська рада, відділ охорони здоров’я в особі начальника відділу Віктора Курина висловлює щиросердечну подяку міському голові міста Загонь (Угорщина) Ласлові Гельмеці за надану гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів та перев’язувальних матеріалів.

ЧИТАТИ ДАЛІ »