У пріоритеті розвиток туристичної галузі

1 лютого 2021 року відбулося перше виїздне засідання комісії з питань транскордонного співробітництва, туризму та рекреації Закарпатської обласної ради (голова Кіш М.М.) – пише депутат обласної ради, професор Федір Шандор (https://www.facebook.com/tourism.uz.ua).  Місце зустрічі Костринська ТГ, село Вишка, гірськолижний курорт Красія.

Депутати, керівництво управління туризму ЗОДА, керівництво Костринської ТГ, представники поліції, МНС, місцевих підприємців обговорили питання і проблеми з питань безпеки, екології. Без співпраці бізнесу, правоохоронних органів, влади та громад туризму в Костринській ТГ не бути. Ментально не усі готові це розуміти та підтримувати. Попереду у цьому ключі ще багато треба зробити. Успішних кейсів, з яких можна взяти приклад, не так вже і багато, однак взаємодія просто необхідна. Потрібно розуміти, що перешкоджання процесів туризму через блокування бізнесу та нерозуміння громади – дорога у прірву і, відповідно, занепад.

Через місяць зустрінемося – зі сформованою робочою групою над подоланням бар’єрів непорозуміння та спільною метою – безпечним, комфортним, вигідним та сталим туризмом, який наповнює бюджет, дає робочі місця та створює попит на якісні послуги.

 

День Другетів уп’яте святкували в Ужгороді

Реконструкція лицарських боїв, різноманітні майстер-класи, тематичні лекції, ярмарок народних ремесел, частування смаколиками – уже вп’яте відзначили День Другетів в Ужгороді. У 2021 році заходи організували

ЧИТАТИ ДАЛІ »

Лицарі Ордену паленчарів

У Мукачеві прийняли перших 8 закарпатських виробників паленки до Лицарського Ордену паленчарів. Посвята вісьмох закарпатських виробників паленки, які стали першими лицарями Закарпатського Лицарського Ордену паленчарів,

ЧИТАТИ ДАЛІ »