Василь Вишиванюк: «Ми отримали 5 ШВЛ для наших лікарень від угорського уряду. Ця допомога є дуже необхідною»

Подяру угорсьому уряду за допомогу в облаштуванні лікарень області ШВЛами висловив на своїй сторінці в мережі Фейсбук Почесний консул  Угорщини в м. Івано-Франківськ Василь Вишиванюк:

“Мав можливість сьогодні поспілкуватися та подякувати Генеральному консулу Угорщини у м.Ужгород Йожефу Бугайлу за те, що він дотримав слово та включив Івано-Франківську область в перелік 12 областей України, яка із 50 апаратів штучної вентиляції легень експертного класу отримає 5 ШВЛ для наших лікарень від угорського уряду. В даний час дана допомога є дуже необхідною. Бережіть здоров’я!”

Слід відзначити, що пост Василя Вишиванюка в Фейсбук викликав дуже багато емоційних відгуків від мешканців Франківини:

Велика вдячність народу Угорщини і уряду, та Василю Михайловичу Вишиванюку за турботу про здоров’я франків АН і допомогу лікарням в наданні медичної допомоги хворим на COVID-19
Ви молодці! Божої благодаті вам!
Дякувати богові,що є такі ініціативні люди.
Молодці Ви!Браво!Таких небайдужих людей та побільше.Якби ще хтось так подбав про Чернівецьку область😉
Ми теж надзвичайно вдячні народу і уряду Угорщини за отримані 5 ШВЛ апаратів в рамках програми для лікарень Тернопільщини, щирі вітання пану Генеральному консулу Угорщини в м. Ужгород Йожефу Бугайлу і колективу.
Нагадаємо, нещодано уряд угорщини передав 50 ШВЛ для 10 областей україни.

Законопроєкт про “національні спільноти”: неякісний товар у гарному пакуванні

Однією з умов, дотримання яких Європейська комісія вимагає для збереження статусу України як кандидата на вступ до ЄС, є завершення “реформи правової бази для національних меншин”. Ідеться про ухвалення нового закону про національні меншини, який має замінити застарілий і по суті недієвий закон від 1992 року.

Етноспільноти підтримують якнайшвидший вступ України до ЄС

21 липня у будівлі Міністерства культури та інформаційної політики України відбулася консультаційна зустріч з етноспільнотами України Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка, першого заступника Міністра Ростислава Карандєєва та Голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) Олени Богдан. Зустріч пройшла в кросформаті (офлайн та онлайн).