Василь Вишиванюк: «Ми отримали 5 ШВЛ для наших лікарень від угорського уряду. Ця допомога є дуже необхідною»

Подяру угорсьому уряду за допомогу в облаштуванні лікарень області ШВЛами висловив на своїй сторінці в мережі Фейсбук Почесний консул  Угорщини в м. Івано-Франківськ Василь Вишиванюк:

“Мав можливість сьогодні поспілкуватися та подякувати Генеральному консулу Угорщини у м.Ужгород Йожефу Бугайлу за те, що він дотримав слово та включив Івано-Франківську область в перелік 12 областей України, яка із 50 апаратів штучної вентиляції легень експертного класу отримає 5 ШВЛ для наших лікарень від угорського уряду. В даний час дана допомога є дуже необхідною. Бережіть здоров’я!”

Слід відзначити, що пост Василя Вишиванюка в Фейсбук викликав дуже багато емоційних відгуків від мешканців Франківини:

Велика вдячність народу Угорщини і уряду, та Василю Михайловичу Вишиванюку за турботу про здоров’я франків АН і допомогу лікарням в наданні медичної допомоги хворим на COVID-19
Ви молодці! Божої благодаті вам!
Дякувати богові,що є такі ініціативні люди.
Молодці Ви!Браво!Таких небайдужих людей та побільше.Якби ще хтось так подбав про Чернівецьку область😉
Ми теж надзвичайно вдячні народу і уряду Угорщини за отримані 5 ШВЛ апаратів в рамках програми для лікарень Тернопільщини, щирі вітання пану Генеральному консулу Угорщини в м. Ужгород Йожефу Бугайлу і колективу.
Нагадаємо, нещодано уряд угорщини передав 50 ШВЛ для 10 областей україни.

Ноутбуки з Угорщини для проведення дистанційного навчання отримали викладачі Українсько-угорського інституту УжНУ

Українсько-угорський навчально-науковий інститут УжНУ днями отримав велику кількість ноутбуків від благочинної організації IMG Solution Zrt (керівник Габор Сентдьорді). Вони були необхідні для того, аби викладачі інституту мали можливість безперешкодно проводити дистанційне навчання, розповів директор закладу Олександр Шпеник.

ЧИТАТИ ДАЛІ »

Звернення лауреата почесної відзнаки імені Ороня Яноша Віктора Трошкі

21-го березня цього року президія Закордонного відділення Академії наук Угорщини на своєму засіданні присудила Віктору Трошкі Почесну відзнаку імені Ороня Яноша “за вагомий внесок у розвиток науки”.

ЧИТАТИ ДАЛІ »

До Чопської МТГ надійшла гуманітарна допомога з міста Загонь

Чопська міська рада, відділ охорони здоров’я в особі начальника відділу Віктора Курина висловлює щиросердечну подяку міському голові міста Загонь (Угорщина) Ласлові Гельмеці за надану гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів та перев’язувальних матеріалів.

ЧИТАТИ ДАЛІ »