Угорщина готова надати Україні кредит на 50 млн доларів для будівництва доріг на Закарпатті

Під час брифінгу міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що Угорщина готова надати Україні кредит на 50 мільйонів доларів для будівництва доріг на Закарпатті. Також Угорщина хоче відкрити ще один прикордонний пункт на кордоні з Україною


“Ми підготували і розробили проєкт модернізації мосту через Тису в Захоні і хотіли б цей проєкт реалізувати. Ми хотіли б відкрити новий прикордонний пункт між Великим Ходасом і Великою Паладдю. Ми готові надати кредит на 50 мільйон євро на будівництво доріг на Закарпатті”, – заявив Сійярто.

Також він додав, що Угорщина до цього надала Україні гранти на майже 54 мільйони доларів для 34 тисяч проектів.

Ноутбуки з Угорщини для проведення дистанційного навчання отримали викладачі Українсько-угорського інституту УжНУ

Українсько-угорський навчально-науковий інститут УжНУ днями отримав велику кількість ноутбуків від благочинної організації IMG Solution Zrt (керівник Габор Сентдьорді). Вони були необхідні для того, аби викладачі інституту мали можливість безперешкодно проводити дистанційне навчання, розповів директор закладу Олександр Шпеник.

ЧИТАТИ ДАЛІ »

Звернення лауреата почесної відзнаки імені Ороня Яноша Віктора Трошкі

21-го березня цього року президія Закордонного відділення Академії наук Угорщини на своєму засіданні присудила Віктору Трошкі Почесну відзнаку імені Ороня Яноша “за вагомий внесок у розвиток науки”.

ЧИТАТИ ДАЛІ »

До Чопської МТГ надійшла гуманітарна допомога з міста Загонь

Чопська міська рада, відділ охорони здоров’я в особі начальника відділу Віктора Курина висловлює щиросердечну подяку міському голові міста Загонь (Угорщина) Ласлові Гельмеці за надану гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів та перев’язувальних матеріалів.

ЧИТАТИ ДАЛІ »