Угорщина готова надати Україні кредит на 50 млн доларів для будівництва доріг на Закарпатті

Під час брифінгу міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що Угорщина готова надати Україні кредит на 50 мільйонів доларів для будівництва доріг на Закарпатті. Також Угорщина хоче відкрити ще один прикордонний пункт на кордоні з Україною


“Ми підготували і розробили проєкт модернізації мосту через Тису в Захоні і хотіли б цей проєкт реалізувати. Ми хотіли б відкрити новий прикордонний пункт між Великим Ходасом і Великою Паладдю. Ми готові надати кредит на 50 мільйон євро на будівництво доріг на Закарпатті”, – заявив Сійярто.

Також він додав, що Угорщина до цього надала Україні гранти на майже 54 мільйони доларів для 34 тисяч проектів.

Законопроєкт про “національні спільноти”: неякісний товар у гарному пакуванні

Однією з умов, дотримання яких Європейська комісія вимагає для збереження статусу України як кандидата на вступ до ЄС, є завершення “реформи правової бази для національних меншин”. Ідеться про ухвалення нового закону про національні меншини, який має замінити застарілий і по суті недієвий закон від 1992 року.

Етноспільноти підтримують якнайшвидший вступ України до ЄС

21 липня у будівлі Міністерства культури та інформаційної політики України відбулася консультаційна зустріч з етноспільнотами України Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка, першого заступника Міністра Ростислава Карандєєва та Голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) Олени Богдан. Зустріч пройшла в кросформаті (офлайн та онлайн).