Вітаємо!

Нещодавно Альберт Комарі, старший співробітник Чернівецького повітового музею образотворчих мистецтв (президент Угорської асоціації Яноша Хуняді Чернівецької повіти та Чернівецької окружної регіональної організації ДСУУ), на знак визнання його багаторічної роботи в галузі культури та спорту, Від Голови Ради.

Вітаємо з престижним визнанням та міцним здоров’ям!

Законопроєкт про “національні спільноти”: неякісний товар у гарному пакуванні

Однією з умов, дотримання яких Європейська комісія вимагає для збереження статусу України як кандидата на вступ до ЄС, є завершення “реформи правової бази для національних меншин”. Ідеться про ухвалення нового закону про національні меншини, який має замінити застарілий і по суті недієвий закон від 1992 року.

Етноспільноти підтримують якнайшвидший вступ України до ЄС

21 липня у будівлі Міністерства культури та інформаційної політики України відбулася консультаційна зустріч з етноспільнотами України Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка, першого заступника Міністра Ростислава Карандєєва та Голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) Олени Богдан. Зустріч пройшла в кросформаті (офлайн та онлайн).