Збір червоної паприки. Сезон у розпалі

Сезон збору червоного перцю на Закарпатті у розпалі.

Від двох до трьох сотень кілограм щороку збирають фермери у селі Велика Добронь. Опісля висушують та перемелюють у спеції.

Тутешні селяни примудряються збирати з притисянських земель два врожаї за сезон. З настанням весняного тепла висаджують ранню картоплю, яку вибирають наприкінці травня. А викопавши картоплю, одразу пересаджують із теплиць у відкритий грунт розсаду перцю.

Нині кожне подвір’я сіл Мала та Велика Добронь у Закарпатті прикрашають яскраво-червоні в’язанки перцю. Нанизаний на мотузку, він висихає, щоб потім  перемеленим з’явитися на полицях магазинів, на ринках Закарпаття та інших міст України.

День Другетів уп’яте святкували в Ужгороді

Реконструкція лицарських боїв, різноманітні майстер-класи, тематичні лекції, ярмарок народних ремесел, частування смаколиками – уже вп’яте відзначили День Другетів в Ужгороді. У 2021 році заходи організували

ЧИТАТИ ДАЛІ »

Лицарі Ордену паленчарів

У Мукачеві прийняли перших 8 закарпатських виробників паленки до Лицарського Ордену паленчарів. Посвята вісьмох закарпатських виробників паленки, які стали першими лицарями Закарпатського Лицарського Ордену паленчарів,

ЧИТАТИ ДАЛІ »