50 нових апаратів штучної вентиляції легень передала Закарпаттю Угорщина

Сьогодні, 23 вересня, біля Закарпатської облдержадміністрації угорські партнери передали області медичні засоби для боротьби з COVID-19.

Відбулося це у рамках візиту Міністра зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петера Сійярто на запрошення Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

Так угорці надали 4000 захисних костюмів для закарпатських лікарів, півмільйона рукавиць та 50 апаратів штучної вентиляції легень.

16 ШВЛ передають для Ужгородщини, решта будуть у Берегівському районі на складі, їх будуть розподіляти по лікарнях. Як зауважили під час зустрічі, медичні костюми для лікарів з такого матеріалу, що дихає, тому лікарям буде легше працювати.

Законопроєкт про “національні спільноти”: неякісний товар у гарному пакуванні

Однією з умов, дотримання яких Європейська комісія вимагає для збереження статусу України як кандидата на вступ до ЄС, є завершення “реформи правової бази для національних меншин”. Ідеться про ухвалення нового закону про національні меншини, який має замінити застарілий і по суті недієвий закон від 1992 року.

Етноспільноти підтримують якнайшвидший вступ України до ЄС

21 липня у будівлі Міністерства культури та інформаційної політики України відбулася консультаційна зустріч з етноспільнотами України Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка, першого заступника Міністра Ростислава Карандєєва та Голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) Олени Богдан. Зустріч пройшла в кросформаті (офлайн та онлайн).