50 нових апаратів штучної вентиляції легень передала Закарпаттю Угорщина

Сьогодні, 23 вересня, біля Закарпатської облдержадміністрації угорські партнери передали області медичні засоби для боротьби з COVID-19.

Відбулося це у рамках візиту Міністра зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петера Сійярто на запрошення Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

Так угорці надали 4000 захисних костюмів для закарпатських лікарів, півмільйона рукавиць та 50 апаратів штучної вентиляції легень.

16 ШВЛ передають для Ужгородщини, решта будуть у Берегівському районі на складі, їх будуть розподіляти по лікарнях. Як зауважили під час зустрічі, медичні костюми для лікарів з такого матеріалу, що дихає, тому лікарям буде легше працювати.

День Другетів уп’яте святкували в Ужгороді

Реконструкція лицарських боїв, різноманітні майстер-класи, тематичні лекції, ярмарок народних ремесел, частування смаколиками – уже вп’яте відзначили День Другетів в Ужгороді. У 2021 році заходи організували

ЧИТАТИ ДАЛІ »

Лицарі Ордену паленчарів

У Мукачеві прийняли перших 8 закарпатських виробників паленки до Лицарського Ордену паленчарів. Посвята вісьмох закарпатських виробників паленки, які стали першими лицарями Закарпатського Лицарського Ордену паленчарів,

ЧИТАТИ ДАЛІ »