Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні п. Іштвана Ійдярто в Тернопіль

10 березня відбувся візит Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні п. Іштвана Ійдярто в Тернопіль в рамках святкування другої річниці діяльності Почесного консульства Угорщини в м.Тернопіль.
В ході візиту відбулися зустрічі Посла Іштвана Ійдярто та Почесного консула Тетяни Чубак з головою Тернопільської обласної ради Михайлом Головком, головою Тернопільської обласної державної адміністрації Володимиром Трушем та Міським головою Тернополя Сергієм Надалом. Обговорили питання економічної та культурної співпраці з Угорщиною в рамках Тернопільщини.


Іштван Ійдярто з Тетяною Чубак відвідали також Західноукраїнський національний університет та Тернопільський технічний університет ім. Івана Пулюя.
В рамках святкування 2-ї річниці діяльності Почесного консульства Угорщини в м.Тернопіль відбулося відкриття виставки відомого художника і науковця Стефана-Арпада Мадяра, а також трансляція угорського фільму “Ті, що залишилися”.
Почесне консульство Угорщини в Тернополі та Тернопільській області висловлює всім щиру вдячність за привітання та обіцяє надалі докладати всіх зусиль задля реалізації взаємовигідних проєктів з Угорщиною.

День Другетів уп’яте святкували в Ужгороді

Реконструкція лицарських боїв, різноманітні майстер-класи, тематичні лекції, ярмарок народних ремесел, частування смаколиками – уже вп’яте відзначили День Другетів в Ужгороді. У 2021 році заходи організували

ЧИТАТИ ДАЛІ »

Лицарі Ордену паленчарів

У Мукачеві прийняли перших 8 закарпатських виробників паленки до Лицарського Ордену паленчарів. Посвята вісьмох закарпатських виробників паленки, які стали першими лицарями Закарпатського Лицарського Ордену паленчарів,

ЧИТАТИ ДАЛІ »