Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні п. Іштвана Ійдярто в Тернопіль

10 березня відбувся візит Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні п. Іштвана Ійдярто в Тернопіль в рамках святкування другої річниці діяльності Почесного консульства Угорщини в м.Тернопіль.
В ході візиту відбулися зустрічі Посла Іштвана Ійдярто та Почесного консула Тетяни Чубак з головою Тернопільської обласної ради Михайлом Головком, головою Тернопільської обласної державної адміністрації Володимиром Трушем та Міським головою Тернополя Сергієм Надалом. Обговорили питання економічної та культурної співпраці з Угорщиною в рамках Тернопільщини.


Іштван Ійдярто з Тетяною Чубак відвідали також Західноукраїнський національний університет та Тернопільський технічний університет ім. Івана Пулюя.
В рамках святкування 2-ї річниці діяльності Почесного консульства Угорщини в м.Тернопіль відбулося відкриття виставки відомого художника і науковця Стефана-Арпада Мадяра, а також трансляція угорського фільму “Ті, що залишилися”.
Почесне консульство Угорщини в Тернополі та Тернопільській області висловлює всім щиру вдячність за привітання та обіцяє надалі докладати всіх зусиль задля реалізації взаємовигідних проєктів з Угорщиною.

Ноутбуки з Угорщини для проведення дистанційного навчання отримали викладачі Українсько-угорського інституту УжНУ

Українсько-угорський навчально-науковий інститут УжНУ днями отримав велику кількість ноутбуків від благочинної організації IMG Solution Zrt (керівник Габор Сентдьорді). Вони були необхідні для того, аби викладачі інституту мали можливість безперешкодно проводити дистанційне навчання, розповів директор закладу Олександр Шпеник.

ЧИТАТИ ДАЛІ »

Звернення лауреата почесної відзнаки імені Ороня Яноша Віктора Трошкі

21-го березня цього року президія Закордонного відділення Академії наук Угорщини на своєму засіданні присудила Віктору Трошкі Почесну відзнаку імені Ороня Яноша “за вагомий внесок у розвиток науки”.

ЧИТАТИ ДАЛІ »

До Чопської МТГ надійшла гуманітарна допомога з міста Загонь

Чопська міська рада, відділ охорони здоров’я в особі начальника відділу Віктора Курина висловлює щиросердечну подяку міському голові міста Загонь (Угорщина) Ласлові Гельмеці за надану гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів та перев’язувальних матеріалів.

ЧИТАТИ ДАЛІ »