Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні п. Іштвана Ійдярто в Тернопіль

10 березня відбувся візит Надзвичайного і Повноважного Посла Угорщини в Україні п. Іштвана Ійдярто в Тернопіль в рамках святкування другої річниці діяльності Почесного консульства Угорщини в м.Тернопіль.
В ході візиту відбулися зустрічі Посла Іштвана Ійдярто та Почесного консула Тетяни Чубак з головою Тернопільської обласної ради Михайлом Головком, головою Тернопільської обласної державної адміністрації Володимиром Трушем та Міським головою Тернополя Сергієм Надалом. Обговорили питання економічної та культурної співпраці з Угорщиною в рамках Тернопільщини.


Іштван Ійдярто з Тетяною Чубак відвідали також Західноукраїнський національний університет та Тернопільський технічний університет ім. Івана Пулюя.
В рамках святкування 2-ї річниці діяльності Почесного консульства Угорщини в м.Тернопіль відбулося відкриття виставки відомого художника і науковця Стефана-Арпада Мадяра, а також трансляція угорського фільму “Ті, що залишилися”.
Почесне консульство Угорщини в Тернополі та Тернопільській області висловлює всім щиру вдячність за привітання та обіцяє надалі докладати всіх зусиль задля реалізації взаємовигідних проєктів з Угорщиною.

Законопроєкт про “національні спільноти”: неякісний товар у гарному пакуванні

Однією з умов, дотримання яких Європейська комісія вимагає для збереження статусу України як кандидата на вступ до ЄС, є завершення “реформи правової бази для національних меншин”. Ідеться про ухвалення нового закону про національні меншини, який має замінити застарілий і по суті недієвий закон від 1992 року.

Етноспільноти підтримують якнайшвидший вступ України до ЄС

21 липня у будівлі Міністерства культури та інформаційної політики України відбулася консультаційна зустріч з етноспільнотами України Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка, першого заступника Міністра Ростислава Карандєєва та Голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) Олени Богдан. Зустріч пройшла в кросформаті (офлайн та онлайн).