До об’єднання долучились і тернопільські угорці

Угорці України збагатились новою організацією. II. Асоціація угорців імені Ференца Ракоці у Тернополі.
– Представники угорських угорців Тернополя та почесний консул Угорщини Тетяна Цубак були запрошені на церемонію, організовану з нагоди 15-ї річниці заснування Асоціації угорців у Св. Стефані Хмельницькому. Там народилася ідея створити нову організацію, яка тепер стала реальністю – KISZó повідомив Аттіла Шикора, президент угорської громади у Хмельницькому після інавгураційної зустрічі.

Аттіла Шикора також повідомив, що президентом асоціації був Іштван Іваніч у відставці, а віце-президентом – Владислав Бондар, студент-медик. Угорська організація хоче працювати у майбутньому взаємоукріплюючим чином, що було підтверджено підписанням угоди.

Ноутбуки з Угорщини для проведення дистанційного навчання отримали викладачі Українсько-угорського інституту УжНУ

Українсько-угорський навчально-науковий інститут УжНУ днями отримав велику кількість ноутбуків від благочинної організації IMG Solution Zrt (керівник Габор Сентдьорді). Вони були необхідні для того, аби викладачі інституту мали можливість безперешкодно проводити дистанційне навчання, розповів директор закладу Олександр Шпеник.

ЧИТАТИ ДАЛІ »

Звернення лауреата почесної відзнаки імені Ороня Яноша Віктора Трошкі

21-го березня цього року президія Закордонного відділення Академії наук Угорщини на своєму засіданні присудила Віктору Трошкі Почесну відзнаку імені Ороня Яноша “за вагомий внесок у розвиток науки”.

ЧИТАТИ ДАЛІ »

До Чопської МТГ надійшла гуманітарна допомога з міста Загонь

Чопська міська рада, відділ охорони здоров’я в особі начальника відділу Віктора Курина висловлює щиросердечну подяку міському голові міста Загонь (Угорщина) Ласлові Гельмеці за надану гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів та перев’язувальних матеріалів.

ЧИТАТИ ДАЛІ »