До об’єднання долучились і тернопільські угорці

Угорці України збагатились новою організацією. II. Асоціація угорців імені Ференца Ракоці у Тернополі.
– Представники угорських угорців Тернополя та почесний консул Угорщини Тетяна Цубак були запрошені на церемонію, організовану з нагоди 15-ї річниці заснування Асоціації угорців у Св. Стефані Хмельницькому. Там народилася ідея створити нову організацію, яка тепер стала реальністю – KISZó повідомив Аттіла Шикора, президент угорської громади у Хмельницькому після інавгураційної зустрічі.

Аттіла Шикора також повідомив, що президентом асоціації був Іштван Іваніч у відставці, а віце-президентом – Владислав Бондар, студент-медик. Угорська організація хоче працювати у майбутньому взаємоукріплюючим чином, що було підтверджено підписанням угоди.

Законопроєкт про “національні спільноти”: неякісний товар у гарному пакуванні

Однією з умов, дотримання яких Європейська комісія вимагає для збереження статусу України як кандидата на вступ до ЄС, є завершення “реформи правової бази для національних меншин”. Ідеться про ухвалення нового закону про національні меншини, який має замінити застарілий і по суті недієвий закон від 1992 року.

Етноспільноти підтримують якнайшвидший вступ України до ЄС

21 липня у будівлі Міністерства культури та інформаційної політики України відбулася консультаційна зустріч з етноспільнотами України Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка, першого заступника Міністра Ростислава Карандєєва та Голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) Олени Богдан. Зустріч пройшла в кросформаті (офлайн та онлайн).